Лавандово-трояндова осінь біля луцького собору. Фоторепортаж


Навіть в осінню пору на території Свято-Троїцького кафедрального собору, що в центрі Луцька, квітують різнобарвні троянди та запашна лаванда.

Здається, що трояндовий квітник біля храму «забув», що незабаром – заморозки та холоди. Особливо яскраві квіти виділяються на фоні сірого осіннього неба.

Для багатьох лучан цей розарій став своєрідною віддушиною – острівцем спокою серед гамірного міського руху.

Ось уже багато років поспіль жовті, червоні, білосніжні, кремові персикові квіти милують око прихожан собору, гостей міста та й просто перехожих.

Поміж трояндами, яких недаремно називають «царицями квітів» квітує ніжна лаванда. Вона розповсюджує не лише територією храму дивовижний аромат провансу, а й наповнює своїм запахом Театральний майдан.

Як раніше повідомляли у Волинській єпархії, орієнтовна кількість троянд, які квітнуть відразу за храмовою брамою перед собором, перед кладовищем і навколо будинку духовної консисторії, сягає більше тисячі.

Тут є квіти різних сортів, привезених із розсадників з усієї України, а також Польщі.

Помилуватися цією красою можна у фоторепортажі Інформаційного агентства Волинські Новини.
Фото та текст — Вікторії Семенюк

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/lavandovo-troiandova-osin-bilia-lutskoho-soboru-fotoreportazh/” Об этом сообщает gazetahot.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя