Два мільйони в наплічнику: на Луганщині запобігли незаконному переміщенню готівки з ОРЛО. ФОТО

Об этом сообщает z-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.

Пресцентр Об’єднаних сил повідомив про припинення незаконного переміщення мільйонів готівки через лінію розмежування

Учора, 12 листопада, оперативні співробітники Державної фіскальної служби України, що перебувають у складі Об’єднаних сил, спільно з військовослужбовцями прикордонної служби на КПВВ "Станиця Луганська" припинили чергові дві спроби ввезення з непідконтрольної території значних сум готівкових коштів.

Так, під час огляду речей мешканця Луганської області 1985 року народження, який пішки здійснював перетин КПВВ з окупованого Луганська до Станиці Луганської, у прихованому подвійному дні рюкзака виявлено два мільйона гривень.

Цього ж дня інший 43-річний мешканець Луганської області спробував із уникненням контролю перенести через КПВВ із непідконтрольної території ще 745 тисяч гривень готівки.

В обох випадках, для прийняття рішення згідно із чинним законодавством, про ці факти невідкладно поінформовано співробітників СБУ та відділ Національної поліції в Луганській області.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1573638763-dva-milyoni-v-naplichniku-na-luganshchini-zapobigli-nezakonnomu.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя