Все для порушників правил паркування: на сайті міськради запрацював новий сервіс


  • Марія ЛЄХОВА
  • 3
Все для порушників правил паркування: на сайті міськради запрацював новий сервіс
  • Минулого року у Вінниці почав працювати відділ з паркування.
  • Поки інспектори проводили лише роз’яснювальні роботи. А з 25 лютого — почнуть виписувати штрафи.
  • На сайті міськради для водіїв була створена сторінка із назвою «Порушення правил паркування».

На сторінці «Порушення правил паркування» буде розміщена інформація для водіїв, на яких оформили адміністративне стягнення.

Об этом сообщает Руспрес

«Наприклад, у розділі «Постанови» можна дізнатись про час та місце евакуації автомобіля, який порушив ПДР України, і на який спецмайданчик його евакуйовано. Для цього потрібно ввести номер постанови та номер транспортного засобу. Після цього буде відображена вся інформація про автомобіль та обставини, під час яких інспекторами з паркування було виписано постанову, — йдеться у повідомленні. — Є на сторінці й реквізити для оплати штрафів за постановою про адміністративні порушення».

Там же будуть вказані контакти відділу паркування.

До 510 гривень штрафу за неправильну парковку. Скоро почнуть штрафувати вінничан

Куди повідомляти про порушників?

У трьох соціальних мережах, до речі, створені спеціальні сторінки, куди вінничани зможуть повідомляти про порушення. Сторінки мають назву «Паркування Вінниця» та доступні за посиланнями: у Facebook, Telegram та Viber (необхідно вказати у пошуку назву).

До 510 гривень штрафу за неправильну парковку

У Вінниці з 25 лютого інспектори зможуть виписувати постанови зі штрафами на 255 і 510 гривень. Інспекторів буде шестеро. І вони не одразу штрафуватимуть. Спершу проситимуть водія переставити машину.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/transport/vse-dlya-porushnikiv-pravil-parkuvannya-na-sayti-miskradi-zapratsyuvav-11034192.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя